חשיבות המים הנקיים לגופנו

נושאים רבים ניצבים על סדר היום הציבורי בשנים האחרונות ובראשם נושאים כמו איכות חיים, אורח חיים בריא והקפדה על טיהור מי השתייה. למעשה, לא רק שנושאים אלה הם מהותיים ובעלי השפעה עצומה על כל אחד ואחת מאיתנו, נדמה שאין להכחיש ששלושת הנושאים הללו גם קשורים ותלויים זה בזה במידה רבה. מים נקיים ומטוהרים הם בריאים יותר, וכשהם משולבים בשגרה ובאורח החיים הבריא הם גם תורמים לאיכות החיים שלנו וליכולת שלנו ליהנות מהטוב שסביבנו. אם כן, הכנסת המים הנקיים הביתה היא מומלצת מאוד על ידי מומחים לתזונה כמו גם על ידי רופאים מנוסים ובעלי שם בתחומם, ואחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח מי שתיה מטוהרים ומסוננים היא על ידי התקנת בר מים בבית או במשרד.

בריא יותר – וחסכוני יותר

שתי סיבות עיקריות מובילות כיום משפחות רבות ולא מעט בעלי עסק להכניס אל הבית או אל המשרד בר מים שיהי גם שימושי מאוד וגם נעים למראה. הסיבה הראשונה היא בריאותית. מים נקיים ומטוהרים הם טובים יותר לגופנו ולבריאותנו הכללית, והם מומלצים על ידי מומחים בתחומי הבריאות והתזונה כמו גם על ידי גורמים מקצועיים אשר אמונים על בדיקת איכות המים המגיעה אל הברז הביתי. הסיבה השנייה היא חיסכון, ולא רק כלכלי. בר מים יכול לחסוך לא מעט כסף למי שמקפיד על שתיה מרובה של מים, אבל גם הרבה מאוד אנרגיות ומאמצים למי שמוצא עצמו סוחב בקבוקים. נכון, סחיבת שישיות של מים יכולה להיחשב כפעילות גופנית מסוימת – בטח למי שלא עוסק בה בכלל – אבל סחיבת הבקבוקים מאתגרת עוד יותר למי שבבניין מגוריו אין מעלית, או למי שזקוק לכמויות גדולות של מים, משום שבני הבית מכירים בחשיבות המים ובתרומתם לבריאות.

מתקינים, שותים ונהנים

אם גם אתם מבינים עד כמה מים מסוננים ונקיים הם משמעותיים עבורכם ועבור בני המשפחה, כל שנותר לכם כעת הוא לבחור בר מים שמתאים לצרכים שלכם – ולהתחיל לשתות. ודאו שאתם חושבים על כל הפרטים, לרבות פרטים טכניים וקטנים ביותר. למשל, אם המתקן מיועד למטבח קטן יחסית, בדקו את מידות השטח המיועד לבר מבעוד מועד, והקפידו לבחור רק בר מים שמידותיו תואמות את השטח הזה. כדאי לבחור במיקום נוח ואטרקטיבי שיעודד את הילדים לשתות ויזכיר גם לכם את כל אותם הנושאים שעליהם את מטיפים לילדים, ובצדק. מים נקיים הם חשובים לכם, אל תוותרו עליהם.