אקווה-קינג AK40

מערכת האקווה-קינג: אוסמוזה הפוכה, דגם AK-40

02-01

חברת אקווטין, היצרן של יותר מ-70 מערכות עם פטנטים ייחודיים וסימני מסחר רשומים לסינון וטיפול במים לשווקי הבית, התעשייה, והמעבדה – פיתחה את המוצר הבסיסי אקווה-קינג אוסמוזה הפוכה, דגם AK-40 – שהיא מערכת ביתית לסינון מים. אנשים המתייחסים ברצינות למי השתייה שלהם מודעים לתועלות של שמירה על איכות המים באמצעות מערכת אוסמוזה הפוכה (RO). מערכת RO בשילוב עם פילטר פחמי פעיל מגורען המסיר כלור, תרכובות כלור, ניטרטים, מתכות כבדות, מלחים, כימיקלים וחומרי הדברה , חיידקים , וירוסים וקולי צואתי .

אקווהקינג – המלך של טיהור המים

מערכת האקווה-קינג אוסמוזה הפוכה, דגם AK-40, מגיעה עם פילטר פוליפרופילן ברוחב 5 מיקרון וזוג פילטרים פחמיים פעילים (GAC) חד-כיווניים בתוך מיכלים שקופים, שסתום שטיפה ידני על מנת להסיר הצטברויות חומר על הממברנה, תרכובת שכבות דקות בזרימה גבוהה לאוסמוזה הפוכה, 100% הסרה של כלור, תרכובות כלור, והסרה אורגנית, 96-98% דחיה של מוצקים מומסים במים, כיבוי אוטומטי, מד לחץ מים בברז, כל האלומיניום בציפוי אנודייז נגד חלודה וקורוזיה, מנגנוני חיזוק ונעילה נוחים ועמידים בפני מכות. המערכת אקווה-קינג אוסמוזה הפוכה מייצרת עד 170 ליטר ביום ומתעלה על כל המערכות האחרות ברמתה באיכות וביעילותה, כפי שגם מצויין באחריות של אקווטין. אקווטין מייצרת גם מערכות אוסמוזה הפוכה גדולות יותר, אוטומטיות לחלוטין – עם הספקים עד 37,850 ליטר מים ביום. למטרות ביתיות, מסחריות, או מעבדתיות – פנה כבר היום לאקווטין ישראל. אחריות: אחריות הזהב האקסקלוסיבית של אקווטין לכל החיים לכל חלקי המערכת פרט לשינויים פיזיים במערכת, שימוש בחלקים לא מקוריים, ושימוש במערכת נגד הוראות היצרן.

תכונות מיוחדות לאקווה-קינג אוסמוזה הפוכה, דגם AK-40:

02-02-289x300

1שסתום ידני ייחודי

רק לאקווטין שסתום ידני מיוחד להסרת הצטברויות חומר על הממברנה ושיפור יעילותה.

2עמידות וחוזק

רק אקווטין מייצרת מסגרת אלומיניום עם ציפוי אנודייז, עמידה במיוחד נגד החלדה וקורוזיה, ומחזיקה חיים שלמים.

3שקיפות

רק לאקווטין מיכלים שקופים כך שניתן לראות מיידית מתי יש להחליף את הפילטרים.

4תהליך האוסמוזה ההפוכה

רק לאקווטין יש טכנולוגיית תרכובת שכבות דקות בזרימה גבוהה לאוסמוזה הפוכה, אשר מאפשרת אספקה של מים טהורים גם כאשר לחץ המים בברז נמוך, עם מדד מוצקים מומסים במים (TDS) גבוה, או טמפרטורת מים נמוכה.

5צריכת מים מוגבלת

רק אקווטין משלבת מד לחץ עם מערכת כיבוי אוטומטית כדי להבטיח רמת לחץ מספקת ולהגביל את צריכת המים.

6פילטרים פחמיים חד-כיווניים

רק לאקווטין יש פילטרים פחמיים פעילים מגורענים, חד כיווניים. הזרימה היא לאורך ולא מעגלית כדי לתת מקסימום זמן מגע וספיגה אורגנית מהמים.

מפרט המערכת

כל הרכיבים של המערכת מיוצרים מהחומרים האיכותיים ביותר ולהם אחד או יותר מהתקנים הבאים לפעולה תקינה, בטיחות, ואמינות: NSF, FDA, UL, CSA, CE, BSI, TUV, ANSI.

מימדים

דגם AK-40: 15 ס"מ רוחב, 48 ס"מ גובה, 40.5 ס"מ אורך \ משקל כולל 12.7 ק"ג. מאגר מים מטוהרים 15 ליטר עם לחץ פנימי. מיכל המים (ניתן להזמין מיכלים גדולים יותר) מאושר ע"י ה-NSF. עיצוב רכיבי המערכת מאפשר התקנה קומפקטית, על מנת לשמור על מקום מתחת לכיור \ בארונית. המערכת מגיעה עם ספל אקווטין חינם.

מודול האוסמוזה ההפוכה והספקי מים ליום

דגם AK-40 ודגם AK-40/DI: תרכובת שכבות דקות מלופפת בספירלה מסוג XF-HRO של אקווטין. 170 ליטר ביום.

מודול הדיוניזציה הכלול בדגם AK-40/DI

שלב ראשון: משטח שרף אניוני וקטיוני ייחודי אשר משלים את פעולת פילטר האוסמוזה ההפוכה של אקווטין. שלב שני: פחם פעיל מגורען שלב שלישי ורביעי: טכנולוגיה ייחודית של אקווטין מונעת נדידה אחורה של מזהמים שונים.

פילטרים מקדימים

פילטר 100+ מסנן משקעים חזק X4 ברוחב 5 מיקרון וזוג פילטרים (GAC) חד-כיווניים.

פילטרים נוספים

פילטר CARB-10 פחמן פעיל מגורען משולב לאחר מאגר המים המטוהרים.

אפשרויות הרחבה למערכת

+ PBA-AK: מערכת שאיבה והעצמה ברמת פלטינה, שקטה במיוחד. (מומלץ כאשר לחץ המים הוא פחות מ-40 PSI או כאשר יש צורך בהספק מוגבר של מים מטוהרים ביום. פועלת בלחץ 100 PSI.

אחריות

אחריות הזהב האקסקלוסיבית של אקווטין לכל החיים. לכל החלקים, פרט לשינויים פיזיים במערכת, שימוש בחלקים לא מקוריים, ושימוש במערכת נגד הוראות היצרן. שנתיים אחריות על כל החלקים האלקטרוניים במערכת.

שימוש מומלץ

בבתים בהם יש מעט משטחי שיש במטבח, אקוולייט מספקת פתרון קומפקטי ונוח. ההתקנה היא נוחה והמערכת מוסתרת מתחת לכיור או בארונית. ניתן לחבר בקלות למכונת ייצור קרח אוטומטית או למקרר. המערכת קלה לתחזוקה. ניתן לחבר בר מים למערכת.

דגמים מיוחדים להספק מים גבוה

המערכת מעוצבת במיוחד לשימוש ביתי. מערכת אקווה-קינג אוסמוזה הפוכה מכילה פחות מ-5%-10% שאריות מינרלים, כימיקלים, וחומרים אורגניים. עבור מערכת AK-40/DI, פחות מ-1%. ניתן לחבר בר מים למערכת. ניתן לברר אודות המערכת אקוולייט, עם פטנט ייחודי, של אוסמוזה הפוכה ודיוניזציה, עבור שימוש ביתי ומעבדתי. מערכת אקוולייט היא אוטומטית לחלוטין, כוללת מערכת ניקוי עצמית, ותוסף המגביר את לחץ המים כאשר לחץ המים בעייתי, או נדרשות כמויות גדולות יותר של הספק מים ביום. אפשרויות נוספות RO-14: מאגר מים 34 ליטר עם לחץ פנימי. מיכל המים מאושר ע"י ה-NSF.

Certified

רק תהליך של אוסמוזה הפוכה של אקווטין תוצאה של מים טהורים, שעומדים בסטנדרטים מחמירים ברמה עולמית, והם בריאים יותר מכל דבר אחר שתשתו. ללא פשרות.