איך נדע לבחור אינסטלטור בתל אביב, מבלי חשש?

למי מאתנו אין משברי אינסטלציה? ורובם לצערנו דחופים.
בשיא הלחץ של ברז דולף, צינור שהתפוצץ או תקלה בשירותים (וכולי) אנחנו מרימים את הטלפון,
אחרי חיפוש זריז ולא רציני, שעשינו לאינסטלטור בתל אביב או בעיר אחרת שבה אנו גרים.
נפתחת בגוגל רשימה אין סופית……..

איך נדע מי מהם נכון לנו? איזה אינסטלטור בתל אביב הוא גם אמין וגם יפתור את הבעיה בהקדם?
כולם חוששים מהמצבים, בהם הלחץ גבוהה ואז בדיעבד אנו מגלים כי נפלנו בפח. הנה כמה טיפים איך
לא ללכת לאיבוד בשיא הלחץ כשגוגל מוצא אין סוף תוצאות לאינסטלטור בתל אביב ובכל עיר מגורים אחרת
שבה ההיצע גבוה מאד.

ראשית, נסו להיכנס בעיקר לאתרים עם המלצות, פורומים, אתרי מומלצים. אתרים בהם יש המלצות על נותני שירות גם אם, באותו הרגע הלחץ עומד למוטט, קחו נשימה ותבדקו מה ההמלצות על אינסטלטור בתל אביב ואל תחפשו רק בעלי עסק ומספרי טלפון. בעיר כמו תל אביב יש המון – המון נותני שירות ולמזלנו היום בעידן המודרני, תוכלו למצוא בדקות ספורות המלצות של אנשים. ברשתות ובאינטרנט אנשים עוזרים זה לזה. דבר זה יכול ממש להציל אתכם מהוצאה מוגזמת, שתגלו שהייתה מוגזמת רק בדיעבד. חבל, תקדישו עוד דקה – שתיים כדי למצוא המלצה על אינסטלטור אמין ומקצועי.

לאחר שמצאנו את ההמלצות הראויות והרמנו את הטלפון מה עוד מומלץ לעשות?
לקחת נשימה עמוקה ולהסביר בפירוט את הבעיה לאינסטלטור. חשוב לבקש הערכת תשלום לפני ההגעה של האינסטלטור. כמובן שעד שהתיקון לא בוצע יהיה קשה טלפונית לתת מחיר מדויק, אבל אינסטלטור רציני ידע להעריך למשמע הבעיה באיזה סכום מדובר. בקשו ממנו קצת הסבר ולאחר מכן תבדקו בנוגע לבעיה, אם באמת מדובר בנותן שירות הנכון לכם הזמינו אותו לטפל בבעיה.

מה למעשה חשוב בבירור הזה?
ברגע שאתם בודקים מה בערך העלויות לבעיית האינסטלציה המשוערת, לאחר שבדקתם המלצות לגבי אינסטלטור בתל אביב או בעיר שאתם גרים בה, רשימת הטלפונים שלכם תהיה משכילה יותר. מכוונת יותר. כשאתם מתעקשים להסביר את הבעיה שאתם רואים מקבלים איזו שהיא הצעת מחיר ואתם יודעים יותר למה לצפות מראש ולא לשלם סתם יותר או סתם על ההגעה למקום.

שימו לב כי ברשימות החיפוש בגוגל יש אין סוף תוצאות, ביחוד כשמדובר בערים גדולות. כשאתם מסתכלים כך סתם על רשימת אנשי העסק, אתם לא באמת יכולים לדעת מי הגיע לשם בזכות מוניטין טוב ומי דאג להיות שם, אבל מתגלה כנוכל. בגוגל יש הכול מהכול, מדובר בדף אינטרנט, מחשב. ברגע שאתם נכנסים לבלוג או לאתר ממליצים אתם נחשפים לחוויות של אנשים. היום אנשים מבינים את הכוח שבשיתוף אונליין וזו ברכה מהבחינה הזו.

אחרי המפגש תמליצו לאחרים ! מה שטוב לכם עשו לחברכם.
אחרי שטיפלתם בבעיה, למה לא להוסיף חוות דעת משלכם? לספר גם אתם בבלוג, פורום או אתר איך היה השירות, מה הייתה הבעיה וכיצד היא נפתרה. אנשים גם מגיבים זה לזה וכך ניתן להחכים עוד ולעזור לאחרים. ברגע שאין לאנשים את הידע המקצועי הם באפלה. אין יותר שימושי מהאינטרנט על מנת למצוא אינסטלטור בתל אביב, או באזור מגוריכם, דרך שיתופים של אנשים אחרים אונליין. וגם כדי לברר על הבעיה. קריאה של שלוש – ארבע דקות יכולה משמעותית לשנות את כל החוויה שלכם. אף אחד לא מעוניין לשלם יותר מדי, או שבעיית אינסטלציה – צרה צרורה בפני עצמה, תיגרר ולא באמת תבוא על פתרון ותיקון הבעיה.

לסיכום,
אל תתנו למבחר לבלבל אתכם. תהיו אחראים. מצאו את בעל העסק הכי טוב באזור שלכם. גם על חיפוש בעל תוצאות רבות כמו "אינסטלטור בתל אביב" אפשר לערוך בירור קצר במקום להתקשר באקראי ולשלם ביוקר. אל תשכחו לבקש מגנט או לפחות לשמור את מספר הטלפון, של האינסטלטור המוצלח והאמין שלכם. פעם הבאה לא תשוטטו בפורומים ותוכלו גם להמליץ לחברים או משפחה בשעת משבר באינסטלציה. כמו בכל דבר גם פה, כמובן, אל תיכנעו ללחץ חפשו בנחת. תתפרו את הבעיה אחת ולתמיד עם בעל עסק אמין ומקצועי. עשו את מה שמתבקש על מנת לקבל שירות לא פחות ממעולה.

בהצלחה !