האם שתיה ואכילה בריאה תגדיל את תוחלת החיים שלנו?

כל אדם רוצה לחיות כמה שיותר שנים, אך לא רק שאנחנו רוצים לחיות יותר שנים אנחנו גם רוצים לחיות את השנים הללו באיכות חיים גבוהה ככל הניתן. על רקע זה יש לציין כי תוחלת החיים שלנו תלויה מאוד בגרומים גנטיים וכך גם איכות החיים שלנו אך וזה אך חשוב מאוד אתם צריכים להבין כי תוחלת ואיכות החיים תלויים מאוד באורח החיים שלכם. מכיוון שאנחנו מאמינים גדולים בשינוי עצמי ומכיוון שאנו חושבים כי כל אדם יכול לשנות את חייו מן הקצה אל הקצה ולחיות אורח חיים הרבה יותר בריא אשר יאריך את תוחלת החיים שלו ואת איכות החיים שלנו בחרנו להביא בפניכם מספר טיפים אשר הינם קריטיים לאורח החיים שלכם ואשר אימוץ שלהם יכול לשנות את מצבכם מן הקצה אל הקצה.

מדוע פעמים רבות יש לקחת תוספי מזון בשביל הבריאות שלנו?

אין ספק כי יש השפעה אדירה לשתיה שאנו שותים ולאוכל שאנו אוכלים על הבריאות שלנו. ככל שנאכל אוכל יותר בריא כך נהיה בריאים יותר וזה כל אדם הגיוני מבין. אך לעתים קרובות זה לא משנה כמה ירקות, פירות או אגוזים אנו אוכלים יש פשוט מדדים אשר לא משתפרים. לאנשים כאלו אנחנו ממליצים בכובד ראש לשקול לקחת תוספי מזון. יש הרבה מאוד סוגים של תוספים אשר אפשר לקחת ועל כן אנחנו ממליצים לכם לעבור בדיקת דם ולהתייעץ עם הרופא שלכם על סמך הבדיקות הללו איזה תוסף הכי כדאי לכם לקחת ומה ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

מדוע כל כך בריא לשתות מים ומדוע יש לשים דגש על המים שאנו שותים?

עליכם להבין כי אתם צריכים לחשוב לא רק על האוכל שאתם מכניסים לגוף אלא גם על השתייה שאתם שותים. כיום ברור לכל כי מים הם הכי בריאים לנו וכי הם עדיפים בהרבה על מיץ או על שתייה קלה וגם על קפה או כל שתייה חמה אחרת. אך בכדי להבטיח כי המים יהיו בריאים אנחנו חייבים לסנן אותם וכך לוודא כי לא יכנסו אליהם חיידקים או זיהומים. על רקע זה יש לציין כי כדאי לנו לשים פילטר מים אשר יסנן את המים ויבטיח כי המים יהיו בטוחים לשתייה ועם כל הערכים החשובים ללא הבעיות שיש במים.

אל תשכחו את נושא הכושר

אך לא רק תזונה ושתייה נכונה הם הכרחיים לאורח חיים בריא ועלינו לקחת בחשבון כי יש משמעות גדולה גם לכמות הכושר שאנו מבצעים. עליכם להבין כי אימון הוא הכרחי בשביל אורח חיים בריא וכי פעמים רבות לכושר יש השפעה אדירה על אורח החיים שלכם וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק.

מאת: https://www.aminoshop.co.il