אודות aquathin

בנציגות בלעדית של מ.ש.י אורלוגין בע"מ 1989 . חברת אקווטין האמריקאית קמה בשנת 1980 במטרה להעניק לעולם מים נקיים וטובים: מים קלים. באמצעות טכנולוגיות מתקדמות פותחו למעלה מ-70 פטנטים ייחודיים (חלקם בשיתוף נאס"א), המשמשים כיום גורמים רבים וחשובים. מים קלים בכל…

להמשך קריאה

פילטר מים

AQUATHIN USA  משווקת בלעדית בישראל על ידי מ.ש.י אורלוגין 1989 בע"מ. לשתות רק מים קלים הזמינו עכשיו יועץ מקצועי לבדיקת מים בבית שלכם! AQUATHIN USA הינה מותג מסנני המים היחיד אשר עומד בתקן של הסוכנות האמריקאי לאיכות הסביבה EPA  ומציבה סטנדרט גבוה  וחדש של איכות בשוק הישראלי….

להמשך קריאה

מערכת אוסמוזה הפוכה

ליהנות ממים קלים. אוסמוזה הפוכה + דיוניזציה היא שיטת הסינון הטובה ביותר בעולם. AQUATHIN USA  מציעה לכם מגוון מוצרים אשר מבצעים מכלול  של אוסמוזה הפוכה +דיוניזציה ומאפשרת לכם ליהנות ממים קלים: בריאים, נקיים וטובים בכל לגימה. אתם מוזמנים להרגיש איך מים משפרים לכם את איכות החיים.

להמשך קריאה

ברוכים הבאים לאקווטין ישראל – מערכות סינון המים הטובות ביותר בארץ ובעולם, תוצרת USA!

אנו שותים מים מדי יום ביומו, אך מהי איכות המים שאנו שותים?
האם המים המינרליים, הברים, הפילטרים המותקנים בבית, האם הם מסננים באמת את כל הזיהומים במים? התשובה היא שממש לא, רוב המערכות האלו עושות מעט מאוד אם בכלל, ורוב המים (גם המינרליים) מלאים בהמון זיהומים, שמנים, שאריות דלקים, חלודה, מתכות כבדות ועוד.

מים נקיים הם חיוניים לאיכות חיים
מי השתייה שלנו כבר מזמן לא טבעיים וצלולים כמו שהטבע התכוון: זיהום, חלודה, פסולת, חנקות, חומרי הדברה וריסוס, שאריות של דלק מטוסים ודלקים אחרים, כימיקלים, שמנים, הפרכלוריט, נפט, כלורואתין, מתכות כבדות, אבנית, ברזל, חיידקים, וירוסים ועוד – והכל מחלחל בדרכים שונות ומגיע למים אלינו הביתה ומעלה את רמת הסיכון שלנו למחלות קשות, ואת מידת הפגיעות שלנו אל מול המחלות היומיומיות.
מים צלולים ומסוננים, מים של אקווטין, מסננים את המזהמים הללו לחלוטין ומעלים את איכות החיים שלכם כי הם מים נקיים לחלוטין. הם משדרגים את הבריאות והחיוניות של הגוף, מעלים את רמת האנרגיה, ומחזקים את מערכת החיסון שלנו. כאשר אנו שותים מים צלולים, אנו חוסכים מגופנו את כל הרעלים והמזהמים הללו.

תחקיר על איכות המים בישראל (ערוץ 10)

"המים שאנו שותים עלולים לפגוע בבריאותנו."
מהן הסכנות? מהם הרעלים שקיימים במים? מה מזהם את מי השתייה?
מים שנראים צלולים וטובים – יכולים להכיל בתוכם כל אחד מתוך 80,000 חומרים רעילים כימיים וביולוגיים, מתכות כבדות, ושלל מזהמים. חומרים אלו מסכנים את הבריאות.

פרסים והוקרות שקיבלה חברת אקווטין האמריקאית:

go-green-bt
Fresh_From_Fla_0